Ushtroi dhunë fizike ndaj bashkëshortes dhe vajzës, arrestohet
Kronika

Ushtroi dhunë fizike ndaj bashkëshortes dhe vajzës, arrestohet

RTKlive

Policia njofton se është arrestuar një i dyshuar se nën ndikimin e alkoolit ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes dhe vajzës.

Sipas policisë rasti ka ndodhur në Prishtinë, dhe se viktimave u është ofruar tretman mjekësor.

E në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që pas intervistimit i dyshuari të lirohet dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt.


MË SHUME NGA Kronika