Vdes një person në Prishtinë, ishte bashkë me vëllanë e shokun
Foto: Ilustrim
Kronika

Vdes një person në Prishtinë, ishte bashkë me vëllanë e shokun

J.M/RTKlive

Policia ka njoftuar për vdekjen e një personi të enjten në Prishtinë, derisa ky i fundit ishte bashkë me vëllanë dhe shokun e tij.

Në raportin e saj 24 orësh, policia raporton se të enjten rreth orës 14:00, është raportuar se viktima mashkull kosovar, ka ndërruar jetë deri sa ishte i shoqëruar me vëllanë dhe shokun e tij.

Ekipi mjekësor ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka konstatuar vdekjen e tij.

Ndërkohë, me  vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

 


MË SHUME NGA Kronika