Kurti sot takon dy senatorë amerikanë
Foto arkiv/ RTKlive
Kosovë

Kurti sot takon dy senatorë amerikanë

A.Bela / RTKlive

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, do të takojë senatorët amerikanë, Chris Murphu dhe Gary Peters.

Pas takimit të Kurtit me senatorët amerikanë, do të ketë deklarim për media.


MË SHUME NGA Kosovë