Dhuna në familje, burri në burg - gruaja në strehimore

Dhuna në familje, burri në burg - gruaja në strehimore

Një person është arrestuar në Istog, pasi ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Rasti ka ndodhur dje në ora 13.00, ka bërë të ditur sot  Policia e Kosovës.

Personi i lënduar ka pranuar tretman mjekësor dhe është dërguar në strehimore ne Pejë, ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.