​Tenton ta ndalojë një rrahje, plagoset me armë

​Tenton ta ndalojë një rrahje, plagoset me armë

Policia raporton se një person është plagosur me armë në këmbë derisa kishte ndërhyrë që të pengojë një rrahje në Prishtinë.

Sipas Policisë viktima është dërguar në QKUK dhe i njëjti është jashtë rrezikut për jetë. Nuk raportohet për të arrestuar.