I dehuri tenton të sulmojë fizikisht bashkëshorten, arrestohet

I dehuri tenton të sulmojë fizikisht bashkëshorten, arrestohet

Një person është arrestuar në Vitit nën dyshimin se në gjendje të dehur, ka kanosur dhe ka tentuar ta sulmojë fizikisht bashkëshorten e tij.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pasi i është stabilizuar gjendja nga dehja, është intervistuar dhe është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në Viti, mëngjesin e djeshëm, njofton Policia.