​Kapen 1000 paketime me barna pa banderola në një farmaci në Pejë
Sharr Travel

​Kapen 1000 paketime me barna pa banderola në një farmaci në Pejë

Një femër është arrestuar në Pejë, pasi i janë gjetur dhe konfiskuar nga inspektorët farmaceutik rreth njëmijë (1000) paketime pa banderola të R. Kosovës.

Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur paraditen e djeshme.