Bashkëshorti rrah gruan në Malishevë

Bashkëshorti rrah gruan në Malishevë

Një femër ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

Siç bën të ditur Policia, viktima ka refuzuar ndihmën mjekësore.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit, me urdhër të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur në Malishevë pasditen e djeshme.