Mitrovicasi rrah nënën dhe motrën

Mitrovicasi rrah nënën dhe motrën

Policia raporton se ka arrestuar dje në Mitrovicë një të dyshuar pasi që kishte rrahur nënën dhe motrën e tij.

Sipas Policisë njëra nga të sulmuarat ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.