Sulmon policët, arrestohet një femër në Mitrovicë

Sulmon policët, arrestohet një femër në Mitrovicë

Një femër është arrestuar në Mitrovicë, pasi që e njëjta ka sulmuar zyrtaret policor.

Gjatë arrestimit një zyrtare policore pëson lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit e dyshuara dërgohet në mbajtje.