Goditet një këmbësore nga vetura, në Gjilan
Sharr Travel

Goditet një këmbësore nga vetura, në Gjilan

Të martën një veturë kishte goditur një këmbësore në lagjen “Dheu i Bardhë”, në Gjilan.

Në raport thuhet se i dyshuari ishte duke lëvizur me veturë, nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë.

Viktima, ka pësuar lëndime trupore dhe ajo është dërguar në Spitalin e Gjilanit, ku pas marrjes së trajtimit mjekësor është liruar.