Prizren, arrestohen tre persona për uzurpim të pronës
Sharr Travel

Prizren, arrestohen tre persona për uzurpim të pronës

Të enjten janë arrestuar tre burra në Prizren për shkak të dyshimit se kishin kanosur një person si dhe kishin uzurpuar pronën e tij

Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.