Dhunë fizike dhe psikike për pesë muaj ndaj gruas, arrestohet
Sharr Travel

Dhunë fizike dhe psikike për pesë muaj ndaj gruas, arrestohet

Një person është arrestuar në Fushë Kosovë, pasi në vazhdimësi për pesë muaj kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij e cila ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit  është dërguar në mbajtje për 48 orë, rasti vazhdon të hetohet.