U gjendet drogë, një turk dhe një shqiptar arrestohen në Park të qytetit
Sharr Travel

U gjendet drogë, një turk dhe një shqiptar arrestohen në Park të qytetit

Policia e Kosovës dje gjatë ditës ka arrestuar dy persona, një shqiptar dhe një turk pasi që gjatë kontrollimit u janë gjetur paketime të vogla me peshë rreth 9 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Arrestimi është bërë në Parkun e Qytetit ku me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.