Falsifikonin dokumente, arrestohen tre persona
Sharr Travel

Falsifikonin dokumente, arrestohen tre persona

Policia e Kosovës njofton se dje në rrugën “Agim Qelaj” në Pejë janë arrestuar tre të dyshuar pasi që të njëjtit dyshohet se kanë falsifikuar libreza të veturave si dhe disa dokumente sllovene.

Dy të dyshuar pas intervistimit lirohen në procedurë të rregullt ndërsa një dërgohet në mbajtje.