​Rrihet nga nëna dhe motra
Sharr Travel

​Rrihet nga nëna dhe motra

Policia njofton se një femër nga Gjakova ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga nëna dhe motra e saj.

 Viktima  ka pranuar tretman mjekësor. Të dyshuarat janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit lirohen në procedurë të rregullt.