Gjendet e vdekur një grua në Pejë

Gjendet e vdekur një grua në Pejë

Policia raporton se në rrugën “Eliot Engel” në Pejë në banesën e saj është gjetur pa shenja jete një femër.

Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.


MË SHUME NGA Kronikë e Zezë