Rrihen mes vete, dy persona bëhen për spital

Rrihen mes vete, dy persona bëhen për spital

Policia e Kosovës ka arrestuar në fshatin Gllamnik të Podujevës dy persona pasi që dyshoihet se pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht mes vete.

Si pasojë të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.