Arrestohet i mituri në Pejë, sulmoi fizikisht motrën

Arrestohet i mituri në Pejë, sulmoi fizikisht motrën

Një person i mitur është arrestuar në Pejë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht motrën e tij femër K/Shqiptar.

Viktima ka pësuar lëndime trupore si pasojë e rrahjes dhe ka pranuar tretman mjekësor në repartin kirurgjik.

Me vendim të prokurorit kujdestar, të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit policor për 24 orë.