​Ngacmonte ish gruan, arrestohet prishtinasi

​Ngacmonte ish gruan, arrestohet prishtinasi

Policia në Prishtinë ka arrestuar një person pasi që i njëjti në vazhdimësi ishte duke e ngacmuar ish gruan e tij dhe familjen e saj.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.