Podujevë: Gjendet i vdekur një shtetas turk

Podujevë: Gjendet i vdekur një shtetas turk

Një shtetas turk është gjetur i vdekur mbrëmjen e së dielës në shtëpinë ku jetonte në Podujevë.

Njësitet policore, ekipi i mjekësisë ligjore dhe prokurori kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Në konsultim me prokurorin, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.