Zjarr në një banesë në Gjakovë, lëndohet një femër

Zjarr në një banesë në Gjakovë, lëndohet një femër

Një femër ka pranuar trajtim mjekësor, pasi kishte pësuar lëndime të lehta trupore si pasojë e një zjarri shkaktuar nga rryma në banesën e saj.

Rasti ka ndodhur dje pasdite në Gjakovë. Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë relevante policore, ekipet e zjarrfikësve dhe ekipi i KEDS-it. 


MË SHUME NGA Kronikë e Zezë