Godet aksidentalisht një person, arrestohet i mituri

Godet aksidentalisht një person, arrestohet i mituri

Një i mitur është arrestuar në Istog, pasi që i njëjti aksidentalisht me një mjet e kishte goditur në këmbë viktimën mashkull, gjithashtu i mitur.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.