Burri dhe gruaja rrahen mes vete, marrin trajtim mjekësor

Burri dhe gruaja rrahen mes vete, marrin trajtim mjekësor

Gjatë ditës së djeshme në fshatin Plemetin të Obiliqit një burrë dhe një grua, janë arrestuar pasi që ishin rrahur mes vete.

Ata pas rrahjes nuk kanë përfunduar pa lëndime, për çka është dashur të marrin trajtim mjekësor, njofton raporti 24-orësh i policisë.

Tutje policia bën të ditur se pas intervistimit janë liruar me procedurë të rregullt.