Vëllai rreh vëllanë dhe ikë nga vendi i ngjarjes

Vëllai rreh vëllanë dhe ikë nga vendi i ngjarjes

Policia njofton për një rrahje që ka ndodhur dje në Prishtinë. Viktima mashkull ka raportuar se pas një mosmarrëveshjeje është sulmuar fizikisht nga vëllai i tij.

I njëjti ndodhet në arrati, përderisa policia konfirmon se rasti po hetohet.

Njoftimi i plotë i PK-së:

Prishtinë 20.05.2020-20:30. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje në lokalin e tyre është sulmuar fizikisht nga vëllai i tij i dyshuari mashkull kosovar i cili gjendet në arrati. Rasti është duke u hetuar.