Një i arrestuar për trafikimin e një të miture
Sharr Travel

Një i arrestuar për trafikimin e një të miture

Të mërkurën rreth orës 22:50 është arrestuar një person në Prishtinë pasi që dyshohet se i njëjti e ka trafikuar një vajzë të mitur.

Policia njofton se si prova materiale janë konfiskuar dy telefona celularë dhe një thikë.Viktima është dërguar në strehimore, ndërsa i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”.