Tentim vrasje në Prishtinë, arrestohet një person
Sharr Travel

Tentim vrasje në Prishtinë, arrestohet një person

Një person është arrestuar në Prishtinë, për shkak të përfshirjes në rast dhe lëndimit të katër personave.

Viktimat kanë marrë tretman mjekësor në QKUK dhe më pas janë liruar. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.