Aksident trafiku në Prizren, lëndohet një femër
Sharr Travel

Aksident trafiku në Prizren, lëndohet një femër

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën “Brigada 128” në Prizren, ku të përfshira ka qenë një automjet i udhëtarëve me targa vendore, me drejtues mashkull kosovar dhe një biçkliste femër kosovare.

Si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale, lëndime trupore ka pësuar çiklistja te cilën drejtuesi i automjetit e ka dërguar në urgjencë dhe pas tretmanit mjekësor lirohet për në shtëpi.