Ferizaj, arresohet pasi dyshohet se e sulmoi fizikisht të dashurën
Sharr Travel

Ferizaj, arresohet pasi dyshohet se e sulmoi fizikisht të dashurën

Në femër nga Ferizaj ka rapotuar në polici së më 27 maj është sulmuar fizikisht nga i dashuri i saj.

Sipas raportit 24 orësh të policisë thuhet se viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.