Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Graçanicë
Sharr Travel

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në Graçanicë

Një shtëpi e cila është në ndërtim e sipër ishte përfshirë nga zjarri.

Njësitë policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe e kanë shuar zjarrin.

Ngjarja ka ndodhur në Graçanicë të dielën në ora 16:58, njofton raporti 24 orësh i policisë.