Arrestohet i dyshuari që rrahu nënën e tij
Sharr Travel

Arrestohet i dyshuari që rrahu nënën e tij

Është arrestuar i dyshuari pasi që i njëjti ka ushtruar dhune psikike dhe fizike ndaj nënës së tij.

Viktima nuk ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, njofton raporti 24 orësh i policisë përcjell Klan Kosova.

Rasti ka ndodhur në qytetin e Pejës.