​Rrahje në mes dy shtetasve maroken dhe një kosovar në Prishtinë

​Rrahje në mes dy shtetasve maroken dhe një kosovar në Prishtinë

Dy shtetas maroken dhe një kosovar janë arrestuar në Prishtinë, pasi janë rrahur në mes vete.

Lidhur me rastin në stacionin policor janë shoqëruar edhe tre meshkuj kosovar, dy kishin marrë lëndime trupore, ndërsa njërit iu ka dëmtuar automjeti.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.