​Sulmon bashkëshorten dhe vajzën, arrestohet
Sharr Travel

​Sulmon bashkëshorten dhe vajzën, arrestohet

Një persin është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht dy viktimat bashkëshorten dhe vajzën e tij.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.