Plagoset një person në Mushtisht të Suharekës, i dyshuari në arrati

Plagoset një person në Mushtisht të Suharekës, i dyshuari në arrati

Një person është plagosur me armë zjarri dje në Mushtisht të Suharekës.

Deri te plagosja ka ardhë për shkak të një mosmarrëveshje mes tij dhe të dyshuarit, njoftojnë sinjalizuesit e Gazetës Sinjali.

Viktima ka pësuar lëndime trupore në këmbë dhe është dërguar për trajtim mjekësor në spital, ndërsa, i dyshuari ndodhet në arrati.