Të shtëna me armë zjarri në Durrës, qëllohet në ajër nga disa të rinj

Të shtëna me armë zjarri në Durrës, qëllohet në ajër nga disa të rinj

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar nga qyteti i Durrësit.

Ngjarja ka ndodhur pak më parë dhe fatmirësisht nga të shtënat nuk ka të plagosur.

Siç raportohet të shtënat janë regjistruar në lagjen 16 të qytetit bregdetar mes disa të rinjve, por nuk ka të lënduar, pasi është qëlluar në ajër.