Sulmohet seksualisht një femër në Gjakovë

Sulmohet seksualisht një femër në Gjakovë

Një sulm seksual ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:40 në Gjakovë.

Viktima femër kosovare ka raportuar se derisa ka qenë në rrugë ka takuar tre persona të panjohur, ku njëri prej tyre me dhunë ka filluar ta prekë dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për të arrestuar ndërsa rasti vazhdon të hetohet.