Sulmohet fizikisht një femër në Podujevë

Sulmohet fizikisht një femër në Podujevë

Policia ka njoftuar se një femër mbrëmë rreth orës 22:00 është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull.

Rasti ka ndodhur në Podujevë, ndërkaq viktima ka pranuar tretman mjekësor.

“Me datën 20.09.2020 viktima femër kosovare ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull kosovar.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.