Rrahje mes dy femrave në Mitrovicë

Rrahje mes dy femrave në Mitrovicë

Dy femra kanë pësuar lëndime pasi që janë përleshur mes veti.

Rasti ka ndodhur në Mitrovicë, dhe viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.

“Viktima femër kosovare ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër kosovare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa e dyshuara është dërguar në kontroll në repartin e neuropsiatrisë në QKUK. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar”, thuhet në raportin e policisë.