Grabitje në Drenas, hajnat vjedhin para të gatshme

Grabitje në Drenas, hajnat vjedhin para të gatshme

Gjatë 24 orëve të fundit ka ndodhur edhe një rast tjetër i grabitjes, kësaj radhe në Drenas.

Sipas policisë viktima mashkull kosovar ka raportuar se derisa ka qenë në punë, katër persona të maskuar kanë hyrë brenda dhe kanë grabitur para të gatshme dhe tutje ishin larguar në drejtim të panjohur.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, rasti vazhdon të hetohet.


MË SHUME NGA Kronikë e Zezë