Istog: Shtien me armë zjarri gjatë ahengut familjar

Istog: Shtien me armë zjarri gjatë ahengut familjar

Gjatë një ahengu familjar, një person në Trubohovc të Istogut kishte shtënë me armë zjarri.

Njësit policor ka dal në vendin e ngjarjes dhe kanë arrestuar të dyshuarin, kanë konfiskuar një pushkë automatike me karikator me tre fishekë si dhe 10 gëzhoja.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari u lirua në procedurë të rregullt.


MË SHUME NGA Kronikë e Zezë