Gjendet një predhë fisheku luftarak në oborrin e të moshuarës
Sharr Travel

Gjendet një predhë fisheku luftarak në oborrin e të moshuarës

Në oborrin e një 67-vjeçareje policia ka gjetur dhe sekuestruar 1 predhë fisheku luftarak.

Sipas njoftimit të bërë nga policia mësohet se: Më datë 22.10.2021, në oborrin e banesës së shtetases I. B., 67 vjeçe, banuese në Dhërmi, është gjetur dhe sekuestruar 1 predhë fisheku luftarak.

Nuk dihen ende detaje të tjera rreth kësaj ngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./tch