Gruaja në Pejë e lë foshnjën në ballkon, bashkëshorti e raporton në polici
Kronika

Gruaja në Pejë e lë foshnjën në ballkon, bashkëshorti e raporton në polici

Kimete Kasumi/ RTKlive

Një burrë në Pejë e ka njoftuar policinë se bashkëshortja e tij e ka lënë foshnjën në ballkon dhe është larguar pa e lajmëruar askënd.

Sipas njoftimit të policisë, të martën, e dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit është liruar.

"E dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit së bashku me foshnjën është liruar dhe ka shkuar ne shtëpinë prindërve deri sa të dalin para gjykatës", thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.


APR
Romay Lift