Gruaja nga Prishtina raporton se po e rrahin vajza dhe dhëndri
Kronika

Gruaja nga Prishtina raporton se po e rrahin vajza dhe dhëndri

Kimete Kasumi/ RTKlive

Një grua nga Prishtina ka raportuar për dhunë në familje.

Ajo ka raportuar në polici se vajza dhe dhëndri i saj janë duke ushtruar dhunë fizike dhe psiqike ndaj saj.

“Viktimës i është ofruar tretmëni mjekësorë. Në lidhje me rastin janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër kosovare (dhëndri dhe vajza e viktimës). Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.


Bast-Trade
AlbiMall
Eurokoha
Vjosa