Arrestohen 4 persona, shkak përleshja mes vetë
Kronika

Arrestohen 4 persona, shkak përleshja mes vetë

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj kosovar, pasi që të njëjtit janë rrahur në mes veti.

“Të dyshuarit kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe me vendim të prokurorit dërgohen në mbajtje”, thuhet në raport.


APR
Romay Lift