Shtetasit nga Kosova, i merr flakë vetura në Llogara (Video)
Foto: RTKlive
Kronika

Shtetasit nga Kosova, i merr flakë vetura në Llogara (Video)

J.Musliu/ RTKlive

Sot, rreth orës 17:15, në Llogara, një automjet me drejtues shtetasin K. D.

Sipas informacioneve paraprake, pronari i automjetit është banues në Prishtinë.

Automjeti ka marr flakë, në ecje, e dyshohet se kjo ndodhi aksidentalisht si pasojë e një difekti teknik, por fatmirësisht ku ka vetëm deme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 


MË SHUME NGA Kronika