Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, lëndohen pesë persona
Kronika

Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, lëndohen pesë persona

Arlinda Sejda/RTK

Pesë persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur sot në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Në aksident janë përfshirë një kamion dhe dy vetura. Lajmi është konfirmuar nga Policia e Kosovës.

Aksidenti ka ndodhur në orën 13:30 në afërsi të daljes nga autostrada për në Malishevë. 


APR
Romay Lift