Tre të lënduar në magjistralen Podujevë-Prishtinë
Kronika

Tre të lënduar në magjistralen Podujevë-Prishtinë

Fazli Veliu/ RTK

Një aksident i rëndë me të lënduar ka ndodhur në magjistralen Podujevë-Prishtinë në fshatin Sekiraq.

Sipas dëshmitarëve, tre persona janë lënduar, një prej tyre është në gjendje të rëndë dhe është dërguar në QKUK.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes.


APR
Romay Lift