​Përfshihet nga zjarri një objekt në Bardhosh
Kronika

​Përfshihet nga zjarri një objekt në Bardhosh

KP

Në orët e pasdites në Bardhosh të Prishtinës është përfshirë nga zjarri një objekt.

Siç tregojnë edhe pamjet, zjarri ka shpërthyer në kulm.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrfikësit të cilët po bëjnë përpjekje për shuarjen e zjarrit, si dhe ambulanca.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz, ndërsa nuk dihen shkaqet që çuan deri te shpërthimi i zjarrit.


APR
Romay Lift