Rahovec, lëndohet një punëtor në vendin e punës
Foto: RTKlive
Kronika

Rahovec, lëndohet një punëtor në vendin e punës

RTKlive

Një person u lëndua derisa ishte duke punuar më fshatin Bellacerk të Rahovecit.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar, derisa ishte duke punuar, ishte rrëzuar dhe për pasojë kishte pësuar lëndime trupore. Lidhur me rastin viktima është dërguar për tretman mjekësor. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin e Policisë.


APR
Romay Lift