​Kërcënohet udhëheqësi i një klinike në QKUK
Foto: RTK
Kronika

​Kërcënohet udhëheqësi i një klinike në QKUK

E.Hoti/RTKlive

Një udhëheqës i një klinike në QKUK është kërcënuar përmes rrjeteve sociale.

Policia e Kosovës ka njoftuar se rastin e ka paraqitur vet viktima. Ai ka thënë se është ngacmuar nga një person, i cili dyshohet të jetë burrë.

“Ankuesi mashkull kosovar udhëheqës pranë klinikës në QKUK, ka raportuar se përmes rrjeteve sociale është ngacmuar, shpifur dhe kërcënuar nga një i dyshuar mashkull. Nuk raportohet për të arrestuar”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë.


MË SHUME NGA Kronika